about us simobile logo

راه حلی امروزی‌تر برای خرید

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.
مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

 

 

about us simobile logo

سیموبایل قطعا یکی از منصف ترین قیمت ها در بین اجناس مربوطه را داراست. گروه‏‏‌های کالایی مانند کارتخوان سیار، مودم های اینترنت ثابت و سیمکارتی، پرینتر کارت، کارت خام، ریبون و … بصورت متنوع در سیموبایل موجود هستند. سیموبایل در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها و همچنین مشاوره قبل از خرید، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند تا مشتریان بهترین انتخاب را داشته باشند. همراهان سیموبایل با قیمت های باورنکردنی و پایین و همچنین تمامی اطلاعات کالای مورد نظر برای انتخاب درست، سیموبایل را بررسی کنند و با اطمینان خاطر کالای خود را انتخاب و خرید کنند. مشتریان و همراهان سیموبایل لایق بهترین ها هستند.

سیموبایل تقریبا تمامی اجناس و کالاهای موجود را بصورت مستقیم و بدون واسطه و شخص سوم مستقیما به دست مصرف کننده می رساند که همین دلیل قیمت های پایین سیموبایل می باشد. تمامی کالاها هم بصورت خرده و هم بصورت عمده (همکاری یا اخذ نمایندگی) به فروش می رسند.